Náš tým

Veronika Kosařová

Veronika Ježková

ředitelka

„Bohaté zkušenosti s babysittingem, práce vedoucí na dětských táborech a velmi pozitivní vztah k dětem mě vedly k myšlence založení vlastní mateřské školky.“

Veronika vystudovala Česko-italské jazykové gymnázium a je také absolventkou vzdělávacích programů Individualizace práce v mateřské škole, Podpora pedagogů při realizaci školních vzdělávacích programů v MŠ, Inovace ve výuce, Řízení mateřské školy, programu Jak úspěšně vést mateřskou školu (Národní institut pro další vzdělávání), programu Děti, žáci a cizinci v české Mateřské Škole a na 1. stupni Základních škol (Národním institutu pro další vzdělávání pod záštitou Ministerstva školství) a programu Tvoříme pravidla s dětmi v MŠ. Je také absolventkou semináře Úrazy a první pomoc u dětí. Držitelka Baby Friendly Certificate.

Má dvojčata předškolního věku – holčičku a chlapečka.

Marcela Karolová

Marcela Karolová

učitelka

„Práci s dětmi se věnuji již 18 let. Mám zkušenosti jak s malými dětmi, tak s předškoláčky. Tato práce mě velmi baví a naplňuje, neboť mé zaměstnání je i mým koníčkem. Ráda vymýšlím pro děti zábavné a kreativní programy, při kterých se baví i učí zároveň a já na nich vidím každodenní pokroky.“

Marcela vystudovala Střední průmyslovou školu kožařskou ve Zlíně. Potřebné vzdělání pro práci s dětmi si postupně doplňovala absolvováním různých kurzů v Pedagogickém centru Praha a je držitelkou Osvědčení o získání profesní kvalifikace – Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Dlouholetou pedagogickou praxi získávala v mateřských školách v Praze a Jinočanech.

Do Prahy se přestěhovala před 30-ti lety z obuvnického města Zlína. Žije v rodinném domě se svým manželem a dvěma dospělými dětmi a ve volném čase se věnuje  svým zájmům, mezi něž patří cestování, turistika, kultura a vaření.

Darina Šimůnková Bělohradská

Darina Šimůnková Bělohradská

učitelka

Lásku k dětem, touhu s nimi trávit čas, věnovat se jim a pečovat o ně, v sobě mám od studentských let. Praxe v mateřských školách v rámci studia a později péče o mé vlastní dvě děti, mě v mém rozhodnutí pracovat především s těmi nejmenšími, posunula dále. Být každý den součástí kouzelného a čistého světa našich dětí, je tou největší odměnou“.

Darina vystudovala integrovanou střední školu ve Světlé nad Sázavou, obor Sociální péče se zaměřením na ošetřovatelství a speciální pedagogiku. Prošla několika mateřskými školami na Vysočině i v Praze. Věnovala se především asistenci v integrovaných třídách. Později se stala také vychovatelkou ve školní družině v Černošicích. Přes deset let se ve volném čase věnuje hlídání dětí od narození do školního věku. Jak sama ale říká, nejvíce zkušeností jí přinesla až výchova jejích dvou vlastních dětí – Kristýnky (*2010) a Míši (*2014). 

Narodila se na Havlíčkobrodsku, kde vyrůstala a žila do roku 2013, kdy se přistěhovala s dcerou do Prahy. Ve volném čase ráda jezdí s manželem a dětmi na kole a plave. Miluje čtení, zpěv a práci s fotografiemi.

To Top